Cieszyński portal sportowy - kolarstwo

aktualności

Kręcimy kilometry dla Cieszyna!
24.04.2024
Miejsce wydarzenia:
Cieszyn
Główne zdjęcie aktualności

Gmina Cieszyn bierze udział w ogólnopolskim projekcie pn.: ”Puchar Rowerowej Stolicy Polski”. Jest to już szósta edycja programu, organizowanego przez Miasto Bydgoszcz, którego celem jest aktywizacja lokalnej społeczności oraz promocja aktywności rowerowej.

Przedsięwzięcie polega na przeprowadzeniu rowerowych zmagań w oparciu o wykorzystanie aplikacji mobilnej pn. „Aktywne Miasta”. Zmagania podzielone są na dwa etapy: trening i rywalizacja.

Trening trwa do 21 maja 2024 roku i jest formą rozgrzewki przed właściwą rywalizacją, która odbędzie się w terminie 1 – 30 czerwca 2024 roku.

Zadaniem uczestników jest „kręcenie kilometrów” dla swoich gmin, pokonując na rowerze jak największą ilość kilometrów.

Aby wziąć udział w zabawie, należy ściągnąć aplikację Aktywne Miasta i dokonać rejestracji. Następnie w aplikacji należy wybrać trening RSP dla Gmin, zaznaczyć miasto Cieszyn oraz wybrać rodzaj i grupę. Można dołączać do wybranych grup lub zaproponować stworzenie własnej grupy. Osoby które chcą przystąpić do zabawy bez przypisania lub utworzenia nowej grupy, muszą wybrać w kategorii „rodzaj” i „grupa” pozycję „ogólny”. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej aktywne.miasta.pl.

RSP uczestnictwo - krok po kroku

ABC TRENING

RSP regulamin

Zachęcamy do dołączenia do tej zabawy i kręcenia kilometrów dla Cieszyna! 

 

Tekst WS

Fot. Miasto Bydgoszcz

 

Udostępnij:
menu