Cieszyński portal sportowy - kolarstwo

Tabele rozgrywek
Piłka nożna

Uczniowski Klub Sportowy Cieszyn - tabele
Główne zdjęcie astrony

Ostatnia aktualizacja 27.05.2024 r.

  

TRAMPKARZ

Skoczów: IV Liga Okręgowa C1 Trampkarz "WIOSNA 24" - sezon 2023/2024

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  UKS Cieszyn  9  24   8  0  1  62:17
 2.  LKS Wisła Strumień  10  24  8  0  2  41:27
 3.  LKS Victoria Hażlach  10  17  5  2  3  38:33
 4.  LKS Orzeł Zabłocie  10  15  5  0  5  26:27
 5.  KKS Spójnia Zebrzydowice  9  10  3  1  5  31:30
 6.  MKS Brenna Górki  9  10  3  1  5  28:43
 7.  Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe  9  8  2  2  5  26:29
 8.  LKS Iskra Iskrzyczyn  10  3  1  0  9  13:59

 

Skoczów: V Liga Okręgowa C1 Trampkarz - sezon 2023/2024

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  UKS Cieszyn  14  42   14  0  0  189:9
 2.  LKS Victoria Hażlach  14  33  11  0  3  108:29
 3.  LKS Goleszów  14  22  7  1  6  60:41
 4.  GKS Morcinek Kaczyce   14  20  6  2  6  53:56
 5.  UKS RIO Pielgrzymowice  14  17  5  2  7  44:84
 6.  LKS 99 Pruchna  14  17  5  2  7  25:72
 7.  LKS Błękitni Pierściec  14  12  3  3  8  31:78
 8.  LKS Kończyce Małe  14  0  0  0  14  9:150

 

 

MŁODZICY 

Skoczów: V Liga okręgowa D1 Młodzik "WIOSNA 24" - sezon 2023/2024

Tabela 

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  LKS Kończyce Małe  10  30  10  0  0  70:7
 2.  LKS 99 Pruchna  10  24  8  0  2  59:18
 3.  KKS Spójnia Zebrzydowice  10  18  6  0  4  54:28
 4.  LKS Błyskawica Drogomyśl  9  14  4  2  3  57:45
 5.  LKS Rudnik  10  13  4  1  5  28:38
 6.  LKS Goleszów  10  7  2  1  7  20:54
 7.  UKS Cieszyn  9  6  2  0  7  18:39
 8.  LKS Zryw Bąków  10  3  1  0  9  23:100

 

Skoczów: IV Liga okręgowa D1 Młodzik - sezon 2023/2024

Tabela 

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  LKS Pogórze  12  28  9  1  2  63:21
 2.  MKP Brenna-Górki  12  25  8  1  3  60:34
 3.  LKS Strażak Dębowiec  12  18  6  0  6  41:35
 4.  LKS Wisła Strumień  12  18  5  3  4  41:32
 5.  KP Beskid II Skoczów  12  15  5  0  7  45:41
 6.  UKS APN Góral II Istebna  12  14  4  2  6  57:51
 7.  UKS Cieszyn  12  4  1  1  10  8:101

 

 

 

 

 

menu