Cieszyński portal sportowy - kolarstwo

aktualności

Rowerowa Sztafeta Niepodległości
04.09.2018
Miejsce wydarzenia:
Cieszyn
Główne zdjęcie aktualności

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Rowerowej Sztafecie Niepodległości , która odbędzie się dnia 22 września 2018 r. na trasie Zebrzydowice- Kończyce-Pogwizdów-Cieszyn. Startujemy o godz. 9.00 w Zebrzydowicach, punkt etapowy zorganizowano w Folwarku Klimosz w Pogwizdowie, gdzie będziemy ok. 11.00. Do sztafety można dołączyć w tych dwóch miejscach. Na punkcie etapowym zaserwujemy drobny poczęstunek i przeprowadzimy quiz turystyczny tematycznie związany z rajdem. Zakończenie sztafety nastąpi w Cieszynie pod pomnikiem „Ślązaczki” ok. godz.15.00, skąd udamy się do Hali Widowiskowo -Sportowej, gdzie zostaną przekazane nagrody dla zwycięzców konkursu oraz wydany mały posiłek. Na trasie odwiedzimy miejsca pamięci związane z walkami o Niepodległość na terenie gmin Zebrzydowic, Hażlacha i miasta Cieszyna. W wyznaczonych miejscach zapalimy też znicze pamięci.

Udział w sztafecie jest nieodpłatny, jednakże należy zgłosić swoje uczestnictwo telefonicznie do 18 września u następujacych osób: dla Zebrzydowic kol. Henryk Franek tel. 500649009, dla Hażlacha kol. Grzegorz Kasztura tel.33/8522363, dla Cieszyna kol. Zbigniew Pawlik 783499837.

Pełny tekst regulaminu sztafety znajduje się na stronach internetowych: tkkondraszek.cieszyn.pl, tkk-ondraszek.pl

Impreza została przygotowana połączonymi siłami Klubu Rowerowego „Przerzutka” z Zebrzydowic, Turystycznego Klubu Kolarskiego PTTK „Ondraszek” z Cieszyna przy wsparciu Urzędów Gmin Zebrzydowice, Hażłach oraz Urzędu Miasta Cieszyna.

 

Tekst i plakat: Turystyczny Klub Kolarski PTTK Ondraszek

AK

Udostępnij:
menu